Zdjęcia ślubne Siennica, czyli reportaż ślubny Oli i Konrada. Fotograf ślubny Warszawa i okolice.

Ola & Konrad | Zdjęcia ślubne Siennica


Ola & Konrad | Zdjęcia ślubne Siennica


Bardzo się cieszę, że mogłem być fotografem na ślubie Oli i Konrada. Już niebawem w ręce tych dwoje trafi ręcznie wykonany fotoalbum, w którym oprócz zdjęć z reportażu ślubnego znajdą się również zdjęcia z sesji ślubnej plenerowej. Zanim jednak to się stanie, pozwólcie że przedstawię Wam historię ślubną Oli i Konrada opowiedzianą za pomocą wybranych fotografii ślubnych wykonanych tego dnia, rozpoczynając od przygotowań Państwa Młodych. Tuż po nich udaliśmy się do Kościoła.

W parafii Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Siennicy byłem podczas ślubu Renaty i Daniela, których zdjęcia ślubne możecie zobaczyć klikając w link obok. Ich wesele odbyło się nawet w tej samej sali weselnej, czyli Karczmie Ziubiakowej w Pogorzeli. Podczas przyjęcia weselnego Oli i Konrada odpowiedzialnym za oprawę muzyczną był zespół Reflekt z Mińska Mazowieckiego.

Państwo Młodzi zostali tradycyjnie przywitani chlebem i solą, co było początkiem szalonego wesela Oli i Konrada. Zanim młodzi małżonkowie wyszli na parkiet, goście weselni odśpiewali im “Gorzko!” oraz gromkie “Sto lat!” Niedługo później Ola i Konrad odtańczyli swój pierwszy taniec w dniu swojego ślubu, a parkiet obok nich momentalnie wypełnił się po brzegi roztańczonymi gośćmi. Szukający odpoczynku weselnicy znajdywali chwilę oddechu w ogródku, który podczas wesela pełnił rolę spokojniejszego miejsca do spotkań i rozmów. Kiedy słońce miało się ku zachodowi, w wyznaczonym miejscu rozpalono ognisko. Wtedy też zostało podane gorące danie serwowane z grilla, który został rozpalony na zewnątrz.

Po północy na salę wjechał tort weselny, a za raz po nim nastąpiły oczepiny. Została wybrana nowa Para Młoda, a na gości czekało kilka konkurencji, które poprowadził prowadzący z zespołu Reflekt. Ciepła i rodzinna atmosfera, mnóstwo uśmiechów i wzruszeń, wspaniała Para Młoda i świetni goście – tak zapamiętałem wesele Oli i Konrada. W tym miejscu chcę Wam podziękować za zaufanie i świetną współpracę podczas sesji plenerowej, z której efekty pojawią się niebawem w szerszej odsłonie 😉

 

Zaczynamy… reportaż ślubny Oli i Konrada | Zdjęcia ślubne SiennicaDziękuję za dotrwanie do końca! 🙂


Jeśli zdjęcia się spodobały – będzie mi miło jeśli napiszesz komentarz, zostawisz polubienie lub po prostu udostępnisz ten wpis znajomym 🙂

(TAGI: fotografia ślubna Siennica, zdjęcia ślubne Siennica, fotograf na ślub Siennica, reportaż ślubny Siennica, fotograf ślubny Siennica)


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *