Zdjęcia ślubne Siennica, czyli reportaż ślubny Oli i Konrada. Fotograf ślubny Warszawa i okolice.

Ola & Konrad | Zdjęcia ślubne Siennica


Ola & Konrad | Zdjęcia ślubne Siennica


Bardzo się cieszę, że mogłem być fotografem na ślubie Oli i Konrada. Już niebawem w ręce tych dwoje trafi ręcznie wykonany fotoalbum, w którym oprócz zdjęć z reportażu ślubnego znajdą się również zdjęcia z sesji ślubnej plenerowej. Zanim jednak to się stanie, pozwólcie że przedstawię Wam historię ślubną Oli i Konrada opowiedzianą za pomocą wybranych fotografii ślubnych wykonanych tego dnia, rozpoczynając od przygotowań Państwa Młodych. Tuż po nich udaliśmy się do Kościoła.

W parafii Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Siennicy byłem podczas ślubu Renaty i Daniela, których zdjęcia ślubne możecie zobaczyć klikając w link obok. Ich wesele odbyło się nawet w tej samej sali weselnej, czyli Karczmie Ziubiakowej w Pogorzeli. Podczas przyjęcia weselnego Oli i Konrada odpowiedzialnym za oprawę muzyczną był zespół Reflekt z Mińska Mazowieckiego.

Państwo Młodzi zostali tradycyjnie przywitani chlebem i solą, co było początkiem szalonego wesela Oli i Konrada. Zanim młodzi małżonkowie wyszli na parkiet, goście weselni odśpiewali im “Gorzko!” oraz gromkie “Sto lat!” Niedługo później Ola i Konrad odtańczyli swój pierwszy taniec w dniu swojego ślubu, a parkiet obok nich momentalnie wypełnił się po brzegi roztańczonymi gośćmi. Szukający odpoczynku weselnicy znajdywali chwilę oddechu w ogródku, który podczas wesela pełnił rolę spokojniejszego miejsca do spotkań i rozmów. Kiedy słońce miało się ku zachodowi, w wyznaczonym miejscu rozpalono ognisko. Wtedy też zostało podane gorące danie serwowane z grilla, który został rozpalony na zewnątrz.

Po północy na salę wjechał tort weselny, a za raz po nim nastąpiły oczepiny. Została wybrana nowa Para Młoda, a na gości czekało kilka konkurencji, które poprowadził prowadzący z zespołu Reflekt. Ciepła i rodzinna atmosfera, mnóstwo uśmiechów i wzruszeń, wspaniała Para Młoda i świetni goście – tak zapamiętałem wesele Oli i Konrada. W tym miejscu chcę Wam podziękować za zaufanie i świetną współpracę podczas sesji plenerowej, z której efekty pojawią się niebawem w szerszej odsłonie 😉

 

Zaczynamy… reportaż ślubny Oli i Konrada | Zdjęcia ślubne SiennicaDziękuję za dotrwanie do końca! 🙂


Jeśli zdjęcia się spodobały – będzie mi miło jeśli napiszesz komentarz, zostawisz polubienie lub po prostu udostępnisz ten wpis znajomym 🙂

(TAGI: fotografia ślubna Siennica, zdjęcia ślubne Siennica, fotograf na ślub Siennica, reportaż ślubny Siennica, fotograf ślubny Siennica)


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *