Reportaż ślubny w Otwocku. Zdjęcia ślubne Wioli i Grześka.

Wiola & Grzesiek | Reportaż ślubny w Otwocku


Wiola & Grzesiek – Reportaż ślubny w Otwocku


Wiolę i Grześka, czyli głównych bohaterów tego reportażu ślubnego, miałem okazję poznać rok przed ich “Wielkim Dniem”. Są takie pary, na których wesele czeka się z niecierpliwością. Dokładnie tak samo było w przypadku Wioli i Grześka, czyli bardzo pozytywnej, ciągle uśmiechniętej, ale przede wszystkim – zakochanej w sobie Młodej Parze.

To była ciepła i pogodna majowa sobota. Reportaż ślubny rozpocząłem od przygotowań Państwa Młodych, na które udałem się w okolice Otwocka. Wiola i Grzesiek sakramentalne “TAK” powiedzieli sobie w Parafii Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku (Śródborów). Wykończone drewnem wnętrze Kościoła w połączeniu z przemyślaną dekoracją oraz wpadającymi przez witraż promieniami zachodzącego słońca stworzyły niesamowity klimat. Uzupełnieniem były dźwięki skrzypiec i harfy, które dodatkowo podkreślały wyjątkowy nastrój.

Po zakończeniu mszy zebrani przed Kościołem goście składali Młodej Parze życzenia, skąd wszyscy udaliśmy się na przyjęcie weselne, które odbyło się w urokliwym miejscu przy jeziorze Rokola. “Rybaczówka” w Otwocku Wielkim zachwyca nie tylko pysznym jedzeniem, ale również urokliwymi wodnymi kaskadami przed lokalem.

O oprawę muzyczną oraz zabawy podczas wesela zadbali Dj Refresh i Dj Mess, którzy rozgrzewali parkiet do czerwoności. Za realizację filmową z reportażu ślubnego Wioli i Grześka odpowiedzialna była ekipa z Kanpai Studio, na których profilu Facebook’owym możecie zobaczyć już fragment filmu 🙂
Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania i udostępniania innym, aby też mogli zobaczyć 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *