Zdjęcia ze studniówki 2016. Fotograf na studniówkę Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Siedlce.

Studniówka klasy 4TŻ


Studniówka klasy 4TŻ w Mińsku Mazowieckim


Ostatni weekend stycznia oprócz tego, że był początkiem ferii zimowych w województwie mazowieckim, dla mnie oznaczał również realizację reportażu fotograficznego ze studniówki w klasie 4TŻ. W poprzednich wpisach mogliście obejrzeć zdjęcia studniówkowe z klasy 3B liceum z ZS Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego oraz z klasy 3E z GiLO im. Polskiej Macierzy Szkolnej, lub jak kto woli:  “Budowlanki” i “Pięknej” w Mińsku Mazowieckim. Podobnie jak przed tygodniem, niedługo przed godziną 18.00 sprawdziłem “czy wszystko mam?” i udałem się do ZS Nr 1 przy ul. Budowlanej.

Bal maturalny odbył się 30.01.2016r., a o oprawę muzyczną zadbał Zespół Muzyczny LIVE z Wielgolasu, którego zdjęcia w akcji znajdziecie w kategorii Zespoły Muzyczne. Natomiast oprawą video-filmowania klasy 4TŻ zajęli się chłopaki z RecTime Pictures. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniami prowadzących oraz zaproszonych gości, wśród których pojawiła się również wiceminister edukacji narodowej Teresa Wargocka, po których wszystkie klasy zatańczyły Poloneza przechodząc tym samym do najprzyjemniejszego etapu każdej studniówki, czyli szalonej studniówkowej zabawy!

Maturzyści z klasy 4TŻ – wiem jak bardzo nie możecie się już doczekać wszystkich zdjęć, więc mam dla Was dobrą znajomość. Prace nad materiałem powoli dobiegają końca, a ja znalazłem w końcu wolną chwilę, aby w szerszej odsłonie pokazać jeszcze więcej fotografii z Waszej studniówki.

 

Samych sukcesów na maturze!
Wasz fotograf – Łukasz


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *