Studniówka 2016. Fotograf na studniówkę Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Siedlce.

Studniówka klasy 3B


Studniówka klasy 3B w Mińsku Mazowieckim


Bale maturalne w ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim mogę uznać jako moją “małą tradycję”. Tak się jakoś złożyło, że rok po roku uczniowie z “Budowlanki” chętnie wybierają mnie jako swojego studniówkowego fotografa. Ten fakt mnie ogromnie cieszy, ponieważ co roku organizatorzy stają na wysokości zadania, a to daje mi duże pole do działania. Studniówki w ZS nr 1 tradycyjnie odbywają się na dużej auli, gdzie goście mają możliwość podziwiać maturzystów tańczących Poloneza z wysokiej antresoli.

Impreza odbyła się 23.01.2016r. w dość śnieżną i mroźną sobotę (jak na tą zimę). Jednak ani niska temperatura, ani padający śnieg nie zdołał schłodzić gorącej atmosfery studniówkowego balu. Dopijając trzecią kawę, po raz kolejny sprawdziłem wszystko spakowałem, po czym wsiadłem do samochodu i udałem się na Studniówkę. Do szkoły dotarłem tuż przed 18.00. Po wejściu do środka najpierw skierowałem się do szatni. Mijając elegancko ubranych tegorocznych maturzystów, którzy widocznie przybyli niedługo przede mną, w końcu dotarłem w umówione miejsce, gdzie wcześniej zaplanowaliśmy wykonanie zdjęć w parach. Niestety… inna ekipa foto – video zajmowała się w tym czasie swoją klasą. “No ok..” – pomyślałem – “..trzeba poczekać na swoją kolej”. Czekanie trwało dość długo, a nam zostało dosłownie 10 min do rozpoczęcia, więc już na samym początku musiałem zmienić plan działania. Nie czekając ani chwili dłużej – poszliśmy wszyscy na główną salę, gdzie już zaczynały się przemówienia.

Kiedy wszystkie klasy odtańczyły swojego Poloneza, dyrekcja szkoły wraz z ciałem pedagogicznym oraz wszystkimi zaproszonymi gośćmi oficjalnie ogłosiła Studniówkę 2016 za otwartą. O oprawę muzyczną zadbał Zespół Muzyczny TAKT z Mińska Mazowieckiego, który zaraz po części oficjalnej – zaprosił wszystkich do Walczyka. Całe szczęście, że klasa 3B to zorganizowani ludzie – dosłownie między pierwszym, a drugim daniem udaliśmy się wszyscy na zaległą sesję w parach. Po powrocie na aulę, zobaczyłem, że parkiet był jeszcze pusty, dlatego wykorzystałem moment i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia grupowe. Niedługo po tym – rozpoczęła się część taneczna, ale zdecydowanie lepiej jest to zobaczyć, niż o tym czytać, więc w tym miejscu postawię kropkę i zaproszę do obejrzenia zdjęć.

“Moi Królowie i Królowe balu…” – cieszę się, że mogłem być razem z Wami. Domyślam się, że pewnie już nie możecie się doczekać kiedy otrzymacie wszystkie zdjęcia, dlatego teraz macie możliwość zobaczenia jeszcze większej ilości wcześniej niepublikowanych zdjęć z Waszej Studniówki.


Samych sukcesów na maturze!

Wasz fotograf – Łukasz


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *