Sesja ciążowa w Warszawie. Sesja z brzuszkiem oraz sesja rodzinna.

Sesja ciążowa – Ania & Jacek


Sesja ciążowa – Ania & Jacek


Już niebawem w rodzinie Ani i Jacka pojawi się malutka dziewczynka, i z tej właśnie okazji zostałem poproszony przez jej przyszłych rodziców o wykonanie sesji ciążowej (nazywana również jako sesja brzuszkowa lub sesja z brzuszkiem). Tego dnia udało się nam trafić bardzo słoneczną, majową pogodę. Z przyczyn logistycznych – sesja ciążowa musiała zostać wykonana bardzo sprawnie i szybko, bo każda minuta była na wagę złota. Nie było za wiele czasu na zastanawianie się – musieliśmy działać!

Z Anią i Jackiem spotkałem się w godzinach popołudniowych przy stacji Warszawa Wschodnia, skąd później udaliśmy się bezpośrednio do warszawskich Łazienek. Od samego początku nawiązaliśmy dość wyluzowany i przyjacielski kontakt, dzięki temu pozytywna atmosfera panująca podczas sesji ciążowej, miała bezpośrednie przełożenie na efekt końcowy zdjęć. Z racji zaawansowania ciąży Ani, ograniczyliśmy się do najbliższych miejsc, żeby nie męczyć zbytnio przyszłej mamy długimi spacerami. Tak czy inaczej, pomimo tego, że cała sesja ciążowa w Warszawie przebiegła pod presją czasu, na końcu wracaliśmy uśmiechnięci, ponieważ udało nam się wspólnie zrobić sporo fajnych ujęć, spośród których kilka wybranych mam przyjemność teraz zaprezentować.

Jak widać sesja ciążowa to świetna pamiątka nie tylko dla przyszłych mam, ale również dla przyszłych tatusiów. W przyszłości dzieci bardzo chętnie obejrzą fotografie z sesji ciążowej swoich rodziców. Dzięki takim zdjęciom rodzinna szuflada, półki czy ściany mogą zostać udekorowane bezcennymi wspomnieniami, a cała historia rodziny staje się dzięki temu bogatsza o nowe doświadczenia.

Wszystkie osoby zainteresowane sesją rodzinną – nie tylko sesją ciążową – zapraszam do kontaktu. Napiszcie mi swoje oczekiwania, a ja postaram się pokazać na zdjęciach to, na czym najbardziej Wam zależy. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji ciążowej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *