Reportaż z Chrztu


Oferta na Chrzest. Reportaż z chrztu.REPORTAŻ Z CHRZTU

Chrzest Święty jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dziecka oraz jego Rodziców. Reportaż z Chrztu jest jedną z najważniejszych pamiątek w życiu powiększającej się rodziny. Warto te wyjątkowe momenty zachować w postaci pięknych fotografii. Profesjonalnie wykonane zdjęcia z tego wydarzenia zapewniają nie tylko najwyższą jakość fotografii, ale również dają gwarancję, że dzień w którym dziecko przyjmie sakrament Chrztu Św. pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Reportaż z Chrztu to również jedyna szansa, aby nasze dziecko mogło w przyszłości – tym razem już świadomie – zobaczyć dzień swojego Chrztu.


 

Profesjonalny Fotograf na Chrzest – dlaczego warto?

Reportaż z Chrztu jest szczególnym typem reportażu okolicznościowego. Fotografia dziecięca wymaga od fotografa zupełnie innych umiejętności niż w przypadku fotografowania osób dorosłych. O wiele trudniej jest skupić na dłużej uwagę dziecka, dlatego też praca z małymi modelami wymaga cierpliwości oraz doświadczenia przy takich sesjach.

Wykonując reportaż z Chrztu największą uwagę poświęcam dziecku. Staram się uchwycić jego niezaspokojoną ciekawość świata, jego naturalność oraz emocje, które jemu w danej chwili towarzyszą.

Szczególną uwagę zwracam na relacje, uczucia i interakcje dziecka z Rodzicami oraz bliskimi. Dzięki temu otrzymane fotografie będą wspaniałą pamiątką rodzinną, do której będziecie wracać.


 

Jak wygląda Reportaż z Chrztu?


Reportaż z Chrztu możemy podzielić na 3 etapy:

1. Przygotowania do Uroczystości Na ok. 1h przed Mszą towarzyszę Państwu podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, możemy wykonać również kilka zdjęć pozowanych z rodziną.

2. Uroczysta msza w Kościele Na tym etapie staram się pozostać jak najmniej widoczny, aby swoją obecnością nie zakłócać przebiegu Uroczystości. Szczególną uwagę przykładam do uwiecznienia wszystkich najważniejszych momentów. Po mszy możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza lub zrobić mini sesję plenerową przed Kościołem.

3. Przyjęcie rodzinne Po obrzędach kościelnych udaję się z Państwem na rodzinne przyjęcie. Mam wtedy dostatecznie dużo czasu, aby uchwycić atmosferę tego dnia. Skupiam się przede wszystkim na tym, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi. Jako fotograf staram się przedstawić ten wyjątkowy dzień w sposób naturalny.

W zależności od indywidualnych potrzeb – zakres Reportażu z Chrztu może ulec zmianie.


 

Zapytaj o wolny termin!

Spodobały Ci się zdjęcia i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy? – Zapraszam do kontaktu.
Mieszkam w Mińsku Mazowieckim, ale mogę fotografować wszędzie, gdzie mnie zaprosicie.
Na moim Facebooku znajdziecie najświeższe informacje i zdjęcia: Fotograf na Chrzest – Łukasz Jacak Photography

Szczegółową ofertę na reportaż wysyłam po otrzymaniu zapytania o termin.

 

Pozdrawiam, Łukasz


Łukasz Jacak Photography – Fotograf na Chrzest – Sesje dziecięce – Reportaż z Chrztu