Fotografia ślubna


 

Oferta ślubna warszawa fotograf ślubny warszawa cennik

OFERTA ŚLUBNA


Miło mi, że czytacie ten tekst, bo oznacza to, że spodobały się Wam moje zdjęcia ślubne. Oznacza to również, że szukacie odpowiedzi na pytanie:

“Który Fotograf ślubny będzie najlepszy na nasz ślub?”

Aby ułatwić Wam zadanie pozwólcie, że przedstawię Wam sposób w jaki pracuję, a przy okazji opowiem o tym, jak wygląda moja oferta ślubna.

Zachęcam do przeczytania całości, ponieważ zawarte poniżej informacje nakreślą Wam obraz i styl pracy fotografa ślubnego, co później może okazać się pomocne przy porównywaniu ofert innych fotografów.


 

Dzień Waszego ślubu oczami Fotografa Ślubnego

Wykonując Reportaż ślubny skupiam się przede wszystkim na Was! To Wy jesteście głównymi i najważniejszymi bohaterami tego dnia. Towarzyszę Wam we wszystkich najważniejszych momentach – od przygotowań, aż do oczepin. Zależy mi, aby reportaż z Waszego ślubu opowiedział historię o Was. Historię Waszego ślubu. Jako Fotograf Ślubny staram się oddać na zdjęciach cały nastrój i klimat tego wyjątkowego dla Was dnia. Zatrzymuję na zdjęciach Wasze ulotne chwile, Wasze emocje, radość – wszystkie momenty warte zapamiętania. Podczas Reportażu ślubnego staram się być niewidzialnym świadkiem, który swoją osobą nie zakłóca naturalnego toku wydarzeń. Jestem zwolennikiem naturalnych i spontanicznych ujęć, które zawierają emocje. Przedstawiam rzeczywistość taką jaka jest, ale również służę wiedzą i doświadczeniem, jeśli tylko jej potrzebujecie.

Posiadam odpowiednie przeszkolenie oraz licencję na wykonywanie fotografii w obiektach sakralnych. Dzięki temu nie musicie się martwić o niemiłe niespodzianki związane z Ceremonią Zaślubin. Niestety brak stosownych uprawnień niesie ze sobą ryzyko braku zdjęć z części Reportażu. Pytanie o w/w dokument, powinno być jednym z pierwszych, na które odpowie Wasz Fotograf Ślubny.Sesja plenerowa pod lupą

Plener ślubny najczęściej wykonywany jest w innym dniu niż ślub. Wspólnie wybieramy miejsce oraz dogodny termin realizacji. Oferta ślubna umożliwia również wykonanie sesji plenerowej za granicą. Posiadam swoje sprawdzone lokacje, ale również chętnie wysłucham Waszych pomysłów. Czas trwania sesji plenerowej uzależniony jest od ilości odwiedzanych miejsc, odległości miedzy nimi, pogody itd. Zazwyczaj nie krócej niż 2-3h.

Jeśli zawiedzie pogoda, wówczas sesję plenerową możemy przełożyć na inny termin. Możemy również przenieść się do wcześniej ustalonego, ciekawego wnętrza (np. romantyczna kawiarnia, pokój hotelowy itp.) i zrobić sesję bez względu na pogodę. Jedno mogę zapewnić: nastrojowe zdjęcia i nieskrępowaną, swobodną atmosferę. Plener to świetna zabawa dla nas wszystkich.

Sesja plenerowa zasadniczo różni się od Reportażu Ślubnego. Tutaj możemy pozwolić sobie na dużo więcej. Zanim ustalimy termin sesji, bardzo chętnie usłyszę o Waszych oczekiwaniach. Jestem elastyczny. Możemy zrobić sesję namiętną, w pełni oddającą uczucia i chemię między Wami, jak również szaloną i spontaniczną, subtelną i tajemniczą, z ustalonym scenariuszem lub bez.

Jednak najważniejsze jest, aby na tych zdjęciach plenerowych znaleźli się ludzie darzący się miłością, z poczuciem humoru i… odrobiną odwagi. Jak wiemy, sukces sesji plenerowej jest wypadkową współpracy na linii: Para Młoda – Fotograf ślubny. Od Was wymagam tylko zaangażowania i zaufania potrzebnego do twórczej pracy. Pamiętajcie, bez Was nie uda mi się pokazać tego co między Wami najpiękniejsze.


 

Zapytaj o wolny termin!

Spodobały Ci się zdjęcia i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy? – Zapraszam do kontaktu.
Mieszkam w Mińsku Mazowieckim, ale mogę fotografować wszędzie, gdzie mnie zaprosicie.

Na moim Facebooku znajdziecie najświeższe informacje i zdjęcia: Fotograf Ślubny – Łukasz Jacak Photography

Szczegółową ofertę ślubną wysyłam po otrzymaniu zapytania o termin.


Pozdrawiam
, Łukasz


 Fotografia ślubna WarszawaZdjęcia Ślubne Mińsk MazowieckiFotograf ślubny WarszawaOferta ślubna