Mój pierwszy raz!

Witam Cię bardzo serdecznie na moim Blogu!

Cieszę się, że tutaj jesteś, ponieważ oznacza to, że zapoznałeś się już z moją stroną www. Korzystając z okazji, chcę Ci podziękować za zainteresowanie moją Fotografią. A oto mój pierwszy wpis 🙂

Jak już wiesz, moim głównym zajęciem jest Fotografia ślubna. Tworzę indywidualne, fotograficzne historie ślubne dla Par Młodych głównie z okolic: Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Siedlce. Jednak bez obaw – mogę przyjechać tam, gdzie mnie zaprosisz 🙂 Oprócz zdjęć ślubnych bardzo często wykonuję Reportaże z Chrztu, Studniówek oraz sesje indywidualne.

Fotografią ślubną zajmuję się od 6 lat. Przez ten długi czas miałem przyjemność towarzyszyć wielu Parom Młodym podczas ich Dnia Ślubu. Widziałem prawdziwe emocje, szczerą radość, piękno wzruszeń oraz siłę uczuć między dwojgiem ludzi. Uchwyciłem mnóstwo niepowtarzalnych chwil, które stały się dla nich bezcenną pamiątką na całe życie.

Na tym blogu będą pojawiały się posty dotyczące moich fotograficznych projektów. Obok dużej ilości zdjęć znajdziesz tutaj również opisy z ich realizacji.. ale to nie wszystko. Zdradzę Ci pewien sekret. Aktualnie pracuję nad wydaniem Poradnika dla przyszłych Par Młodych. Dzięki niemu dowiesz się m.in. o tym, jak najlepiej wyglądać na swoich zdjęciach ślubnych oraz czym się kierować przy wyborze Fotografa Ślubnego.

To ciekawe, że tak duża ilość fotografów skupia się na technicznych aspektach fotografii, niestety zapominając o tym, że 80% sukcesu dobrej fotografii zależy od ich wrażliwości. Bardzo ważna jest również relacja między Fotografem, a Parą Młodą. Daje to gwarancję uzyskania niepowtarzalnych, naturalnych i pełnych emocji Zdjęć Ślubnych..

..bo przecież nikt nie lubi sztywnych, pozowanych zdjęć, na których wygląda nienaturalnie 🙂


fotografia-slubna-warszawa-minsk


Nasz Album ślubny. Fotograf ślubny udostępnia dla swoich Klientów nowoczesne narzędzie.

Nasz Album Ślubny

Nadszedł czas, aby Was poinformować o zakończeniu pewnego rozwiązania, nad którym ostatnio pracowałem. Mogę Wam dziś przedstawić nowe rewolucyjne narzędzie, które na […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *