Fotografia ślubna Tłuszcz. Reportaż ślubny w Tłuszczu. Zdjęcia ślubne.

Karolina & Kamil | Fotografia ślubna Tłuszcz


Karolina & Kamil | Reportaż ślubny | Fotografia ślubna Tłuszcz


Kolejna majowa sobota, która na długo zapadnie w mojej pamięci! I absolutnie nie mówię tutaj o podróży na przygotowania Państwa Młodych w taką ulewę, że najszybszy tryb wycieraczek ledwie dawał radę, ponieważ za sprawą dwojga zakochanych – deszczowa aura zeszła na boczny plan.

Reportaż ślubny Karoliny i Kamila był dla mnie przy okazji pewnego rodzaju “wewnętrznym wyzwaniem”, a wszystko za sprawą samej Karoliny, która ma naprawdę świetne fotograficzne oko 😉 Dlatego pomimo trudnych warunków pogodowych wiedziałem, że muszę stanąć na wysokości zadania. A poprzeczka wisiała dość wysoko! Przynajmniej w mojej głowie, po wcześniejszym poznaniu Karoliny i Kamila, kiedy to spotkaliśmy się po raz pierwszy. Z przyjemnością podejmuję fotograficzne wyzwania, więc z niecierpliwością czekałem na ten ślub.

Na wspomniane wcześniej przygotowania do ślubu udałem się w okolice Tłuszcza, które dobrze są mi znane. “Kilka” ślubów temu miałem okazję fotografować Blankę i Łukasza, których zdjęcia ślubne możecie znaleźć na moim Blogu lub klikając w ten link. Ceremonia ślubna odbyła się w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, natomiast na przyjęcie weselne udaliśmy się do Domu Biesiadnego NIEGÓW.

O oprawę muzyczną podczas wesela odpowiedzialny był Dj Rav, który zadbał również o rozkręcanie i zabawianie gości. Kolejną atrakcją, która cieszyła się dość dużym zainteresowaniem był duet profesjonalnych barmanów, czyli 8BAR. Natomiast za realizację filmu z reportażu ślubnego Karoliny i Kamila odpowiedzialna była ekipa video z Studio Video KADR.

A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć 🙂Dziękuję za dotrwanie do końca! 🙂


Jeśli zdjęcia się spodobały – będzie mi miło jeśli napiszesz komentarz, zostawisz polubienie lub po prostu udostępnisz ten wpis znajomym 🙂

(TAGI: fotografia ślubna Tłuszcz, zdjęcia ślubne Tłuszcz, fotograf na ślub Tłuszcz, reportaż ślubny Tłuszcz, fotograf ślubny Tłuszcz)


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *