Fotografia ślubna Tłuszcz. Reportaż ślubny w Tłuszczu. Zdjęcia ślubne.

Karolina & Kamil | Fotografia ślubna Tłuszcz


Karolina & Kamil | Reportaż ślubny | Fotografia ślubna Tłuszcz


Kolejna majowa sobota, która na długo zapadnie w mojej pamięci! I absolutnie nie mówię tutaj o podróży na przygotowania Państwa Młodych w taką ulewę, że najszybszy tryb wycieraczek ledwie dawał radę, ponieważ za sprawą dwojga zakochanych – deszczowa aura zeszła na boczny plan.

Reportaż ślubny Karoliny i Kamila był dla mnie przy okazji pewnego rodzaju “wewnętrznym wyzwaniem”, a wszystko za sprawą samej Karoliny, która ma naprawdę świetne fotograficzne oko 😉 Dlatego pomimo trudnych warunków pogodowych wiedziałem, że muszę stanąć na wysokości zadania. A poprzeczka wisiała dość wysoko! Przynajmniej w mojej głowie, po wcześniejszym poznaniu Karoliny i Kamila, kiedy to spotkaliśmy się po raz pierwszy. Z przyjemnością podejmuję fotograficzne wyzwania, więc z niecierpliwością czekałem na ten ślub.

Na wspomniane wcześniej przygotowania do ślubu udałem się w okolice Tłuszcza, które dobrze są mi znane. “Kilka” ślubów temu miałem okazję fotografować Blankę i Łukasza, których zdjęcia ślubne możecie znaleźć na moim Blogu lub klikając w ten link. Ceremonia ślubna odbyła się w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, natomiast na przyjęcie weselne udaliśmy się do Domu Biesiadnego NIEGÓW.

O oprawę muzyczną podczas wesela odpowiedzialny był Dj Rav, który zadbał również o rozkręcanie i zabawianie gości. Kolejną atrakcją, która cieszyła się dość dużym zainteresowaniem był duet profesjonalnych barmanów, czyli 8BAR. Natomiast za realizację filmu z reportażu ślubnego Karoliny i Kamila odpowiedzialna była ekipa video z Studio Video KADR.

A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć 🙂Dziękuję za dotrwanie do końca! 🙂


Jeśli zdjęcia się spodobały – będzie mi miło jeśli napiszesz komentarz, zostawisz polubienie lub po prostu udostępnisz ten wpis znajomym 🙂

(TAGI: fotografia ślubna Tłuszcz, zdjęcia ślubne Tłuszcz, fotograf na ślub Tłuszcz, reportaż ślubny Tłuszcz, fotograf ślubny Tłuszcz)


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *