Reportaż z Chrztu w Warszawie. Fotograf na Chrzest Warszawa.

Chrzest Oliwki w Warszawie


Reportaż: Chrzest Oliwki w Warszawie


Zgodnie z obietnicą z poprzedniego wpisu dotyczącego obróbki zdjęć – Before/After, mam przyjemność pokazać wybrane zdjęcia z uroczystości Chrztu małej Oliwki. Publikacja trochę przesunęła mi się w czasie, ponieważ musiałem dopiąć wszystkie sprawy związane z zakończeniem tegorocznego sezonu ślubnego, a oprócz tego pracuję jeszcze nad kolejną nowością, którą niebawem również się z Wami podzielę, ale na wszystko przyjdzie odpowiedni czas.

Oliwia sakrament Chrztu przyjęła w Parafii Najczystszego Serca Maryi przy Placu Szembeka na warszawskim Grochowie. Przed uroczystością towarzyszyłem jeszcze rodzicom dziewczynki podczas przygotowań w domu, gdzie mogłem na własne oczy zobaczyć (i oczywiście uwiecznić) prawdziwe emocje rysujące się na buzi małej Oliwki, jak również jej najbliższych.

Piękne wnętrze najbardziej znanej i charakterystycznej budowli na terenie Pragi Południe, niesamowicie pozytywni ludzie, od których można zarazić się pozytywną energią oraz przeurocza główna bohaterka – czy fotograf może wymarzyć sobie lepszy scenariusz na reportaż z Chrztu?

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Chrztu Oliwii oraz zostawienia komentarza – to zawsze motywuje do dalszej pracy 🙂


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *